خانه مد و زیبایی ست کردن رنگ کفش پاشنه بلند با لباس

ست کردن رنگ کفش پاشنه بلند با لباس

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کفش‌های پاشنه بلند رنگی یکی از جذاب‌ترین کفش‌های زنانه و ست کردن آن با لباس ها کمی سخت است. در این مطلب چند نکته برای ست کردن آن به شما خواهیم گفت.
کفش پاشنه بلند

ست کفش پاشنه بلند رنگی با لباس

کفش پاشنه بلند، کفش مورد علاقه خانم‌ها است که برای موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اما ست کردن آن با لباس گاهی دشوار می‌شود، مخصوصا اگر کفش پاشنه‌ دار رنگی باشد. کفش‌های پاشنه بلند مشکی را با اکثر لباس‌ها می‌توانید به راحتی ست کنید؛ اما کفش‌های رنگی اینطور نیستند و ست کردن آن‌ها با لباس قوانین خاصی دارد. در این بخش از مجله دلتا، با روش‌های ست کردن کفش پاشنه بلند رنگی با انواع لباس آشنا می شوید.

کفش پاشنه دار صورتی

هماهنگی کفش پاشنه بلند با لباس‌های تک رنگ

اولین و ساده‌ترین روش ست کردن کفش پاشنه‌بلند رنگی با لباس این است که لباس و کفش همرنگ بپوشید، به این صورت که رنگ کفش و لباس دقیقا یکی باشد؛ مثلا با لباس قرمز کفش پاشنه‌دار قرمز بپوشید.

ست کردن کفش پاشنه دار رنگی با لباس اسپرت

مجبور نیستید کفش‌ پاشنه دار رنگی خود را فقط با لباس مجلسی ست کنید؛ اینگونه کفش‌ها با لباس های اسپرت هم قابل ست شدن است؛ مثلا ترکیب شلوار جین و کفش پاشنه‌دار رنگی، استایل جوان پسند و جالبی به شما می‌دهد.

کفش پاشنه دار

رنگ‌های تصادفی را با هم ست کنید

در این روش باید غیر قابل انتظار ظاهر شوید، گاهی اوقات می‌توان رنگ‌هایی را که هیچ هم‌خوانی ندارند با هم ست کرد؛ مثلا پوشیدن کفش آبی کاربنی با شلوار نارنجی و سرخابی هیچ اشکالی ندارد، بلکه تیپی جدید را تجربه خواهید کرد.

ست کردن کفش پاشنه بلند رنگی

لباس‌هایی با رنگ خنثی بپوشید

یکی دیگر از ایده‌های ست کردن کفش پاشنه‌دار رنگی و لباس این است که از لباس‌هایی به رنگ خنثی استفاده کنید، لباس‌هایی که رنگ خنثی دارند با کفش‌های پاشنه بلند رنگی به خوبی ست می‌شوند؛ مثلا می‌توانید لباس طوسی را با کفش صورتی یا قرمز بپوشید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیش‌تر با نحوه انتخاب رنگ لباس “فاکتور های انتخاب رنگ لباس” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با سرهمی استایل خیابانی متفاوتی بسازید

جامپ‌سوت، انواع و مدل‌های مختلفی دارد که یکی از معروف‌ترین آن‌ها اورآل است که درواقع همان …