مانتو آبی کاربنی با چه رنگ‌هایی ست می‌شود؟

۲
7
زمان مطالعه: 3 دقیقه
در فصل‌های سرد ترکیب مانتو آبی کاربنی و سایر رنگ‌های سرد مانند بنفش محبوبیت بیش‌تری دارد.
مانتو آبی کاربنی با چی ست میشه

آبی کاربنی با چه رنگی ست می‌‎شود ؟

هر رنگ تاثیر خاصی در ظاهر افراد می‌گذارد. آبی کاربنی یکی از رنگ‌های سرد است که در چرخه رنگ از رنگ‌های اصلی به شمار می‌رود. این رنگ، هم خانواده آبی کلاسیک و به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ معرفی شده است. اگر می‌پرسید مانتو آبی کاربنی با چی ست میشه ؟ در این مطلب مجله دلتا جواب سوال شما را خواهیم داد.

رنگ آبی کاربنی نمادی از صلح و آرامش است و در ناخودآگاه افراد دریا و آسمان را تداعی می‌کند. با پوشیدن مانتو آبی کاربنی چهره شما آرام و خونسرد به نظر می‌رسد. برای ست کردن لباس‌های دیگر با آبی کاربنی بهتر است رنگ‌های مکمل و هم‌خانواده آن را بشناسید و سایر پوشاک خود را از آن رنگ‌ها انتخاب کنید.

آبی کاربنی با چه رنگی ست میشود

سفید رنگی خنثی است و با قرار گرفتن در کنار آبی کاربنی جلوه آن را برجسته‌تر می‌سازد.

شششششش مانتو آبی کاربنی با چه رنگ‌هایی ست می‌شود؟

مکمل رنگ آبی کاربنی

برای حفظ تعادل دمای رنگ می‌توانید رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای و نارنجی را ترکیب کنید. نارنجی از تلفیق دو رنگ زرد و قرمز به دست می‌آید و به عنوان مکمل رنگ آبی شناخته می‌شود.

مکمل رنگ آبی کاربنی

رنگ‌های اصلی در کنار هم نمایی برجسته دارند. بنابراین می‌توانید آبی را با زرد که نماد نور و روشنی است ست کنید. این رنگ را روی اکسسوری‌های مورد استفاده مانند کیف یا دستبند انعکاس دهید.

قرمز رنگ اصلی دیگری است که در کنار آبی کاربنی کنتراست جذابی ایجاد می‌کند و جلوه‌ای کلاسیک به فرد می‌بخشد.

شظ مانتو آبی کاربنی با چه رنگ‌هایی ست می‌شود؟

ست کردن مانتو آبی با شال

در فصل‌های سرد ترکیب مانتو آبی کاربنی و سایر رنگ‌های سرد مانند بنفش محبوبیت بیش‌تری دارد. لیمویی و صورتی رنگ مورد علاقه بانوان است و می‌توانید آن‌ها را برای شاداب نشان دادن چهره و ایجاد هارمونی ملایم انتخاب کنید.

مانتو آبی کاربنی با چی ست میشه

ست مانتو آبی کاربنی با کیف و کفش

رنگ‌های برجسته و پر رنگ را برای کیف یا کفش انتخاب کنید تا با ایجاد تضاد در رنگ، ظاهری چشمگیر داشته باشید. بهتر است برای جلوگیری از ایجاد شلوغی، بیش از سه رنگ را در کنار هم به کار نبرید. اگر می‌خواهید بدانید مانتو آبی کاربنی با چی ست میشه ، ترکیب صورتی کم‌رنگ، کرم و آبی کاربنی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته در نظر داشته باشید رنگ‌های روشن فرد را چاق‌تر نشان می‌دهد.

ست مانتو آبی کاربنی با کیف و کفش

اگر می‌خواهید لاغرتر دیده شوید مانتو آبی کاربنی را با قهوه‌ای پررنگ و یشمی ست کنید، زیرا رنگ‌های تیره سبب می‌شود لاغرتر به نظر برسید.

با شناخت رنگ‌ها و دیدن عکس‌های بالا می‌توانید به خوبی رنگ‌ها را در کنار هم ترکیب کنید و ظاهری شیک داشته باشید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در مسافرت‌های تابستانه شیک لباس بپوشید

لباس های مناسب تابستان را اگر شما بشناسید و آن‌ها را تهیه کنید، تا آخر تابستان کارتان راحت…