ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی جدیدترین قیمت مسکن در شرق تهران

جدیدترین قیمت مسکن در شرق تهران

۱
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با نزدیک شدن به پایان سال، بازار مسکن پایتخت شرایط بهتری را از لحاظ رونق تجربه می‌کند. در این میان منطقه 4 همچنان پرتقاضا است.
قیمت آپارتمان در شرق تهران
هم‌اکنون دامنه قیمت آپارتمان در شرق تهران  و در منطقه ۴، نزد بنگاه‌های ملکی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان است.

به گزارش مجله دلتا بیشترین معاملات ماهانه مسکن در طول سال‌های گذشته در مناطق ۴ و ۵ شهر تهران انجام شده و این دو منطقه همواره در زمره سه منطقه پرتقاضای بازار مسکن دسته‌بندی شده‌اند. در طول بیش از یک سال اخیر هم این مناطق همواره در رتبه یک و دوی مناطق پرمعامله قرار داشته و ابدا به رتبه سوم منتقل نشده‌اند. دامنه قیمت مسکن در این دو منطقه با یک اختلاف جزئی به یکدیگر نزدیک است؛ البته با لحاظ این موضوع که قیمت مسکن در منطقه ۵ (محدوده غربی تهران) قدری بیشتر از قیمت آن در منطقه ۴ است.

نگاهی به ذخیره موجود آگهی‌های فروش نزد بنگاه‌ها در منطقه چهار تهران نشان می‌دهد هم‌اکنون قیمت پیشنهادی فروش عمده آپارتمان‌های عرضه شده در این بازار بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان است که بر اساس امکانات، موقعیت قرارگیری و سن بنا، طیف متنوعی از آپارتمان‌ها را شامل می‌شود. البته قیمت‌های بالاتر از این طیف نیز به شکل محدود مشاهده می‌شود که عمدتا متعلق به آپارتمان‌های نوساز و اغلب کلیدنخورده در این مناطق است. برخی واسطه‌ها مدعی هستند که قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز افزایش یافته اما هنوز این موضوع تمام آگهی‌های گروه‌های دیگر را در بر نگرفته است و در نتیجه جست‌وجوگران مناطق مصرفی می‌توانند از میان آپارتمان‌های میان‌سال و قدیمی، واحدی را با قیمت مناسب و متناسب با بودجه خود پیدا کنند. در جدول زیر قیمت آپارتمان در شرق تهران ارائه شده است. شما با مراجعه به سایت املاک دلتا اولین وب سایت ملکی در ایران، می‌توانید با صرف زمان اندک به آپارتمان دلخواه خود دست پیدا کنید.

قیمت پیشنهادی آپارتمان در شرق

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

رنگ مناسب مبلمان

نکاتی برای انتخاب رنگ مبلمان

مبلمان یکی از مهم‌ترین اثاثیه اتاق پذیرایی است؛ پس انتخاب رنگ و طرح مناسب آن نقش مهمی در زیباترشدن جلوه خانه شما دارد. یک قاعده کلی در انتخاب رنگ مبلمان این است که در تضاد با سایر رنگ‌های اتاق یا مکمل آن‌ها باشد. حالت اول جلوه بیشتری به مبل می‌دهد؛ حالت دوم نیز باعث هماهنگی و ست شدن رنگ‌ها می‌شود.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر