قدمت برند دلتا، مهم ترین رکن اصالت آن است

۰
3
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نگاهی به تاریخچه موفقیت برند های بزرگ در ایران و جهان حاکی است که در میان عناصر مهم اصالت و ارزش برند، «قدمت تاریخی» یکی از اصول و فاکتورهای بنیادین است.

گروه املاک دلتا به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های حوزه معاملات ملکی نیز از این خصیصه بهره مند است و تاریخ طولانی فعالیت این مجموعه که به طور پیوسته با موفقیت ها و نوآوری ها همراه بوده، مصداق این مدعاست.

آژانس های معاملات ملکی دلتا در سال ۱۳۵۶، یعنی ۴۰ سال قبل، شروع به کار کرد و اکنون در آغاز پنجمین دهه فعالیت خود، توانسته است با مدیریت شاخص محمد تقوی، فرهنگ دلالی علمی املاک در ایران را نهادینه کرده و اصول و معیارهای جاری در جامعه مشاورین و معامله گران املاک را به میزان قابل ملاحظه ای جا به جا کند. شاخصه هایی چون اطمینان، سهولت و تخصص برای سرویس گیرندگان مجموعه، شاخص ترین ارمغان این برند به شهروندان بوده است.

فعالیت های فرهنگی و رسانه ای این مجموعه که در دهه اخیر به سمت حوزه های دیجیتال حرکت می کند، در کنار توسعه نهادهای جنبی که در خدمت آژانس های املاک دلتا قرار دارند، از رموز موفقیت این برند قدیمی بوده است. البته در این میان، نباید از به کارگیری متخصص ترین نیروهای هر حوزه توسط دلتا غافل ماند.

در تصویری که مشاهده می کنید، مجله گل آقا (یکی از مشهورترین و پرمخاطب ترین نشریات طنز ایران) در شماره ۴۴، سال دوم، پنج شنبه اول اسفند ۱۳۷۰، کاریکاتوری به چاپ رسانده است که نشان می دهد فعالیت دلتا و زیر مجموعه های آن از جمله آژانس ۸۵۰ تا چه اندازه ای مقبولیت و شهرت عام در جامعه ایرانی داشته و دارد.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…