محله گردی

خرید آپارتمان در تهران فقط با ۵۰۰ میلیون تومان

۱۰
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
منطقه 7 تهران دارای امکانات محلی بسیار مناسبی بوده و زندگی را برای اهالی خود راحت‌تر کرده است.
خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران

شما برای خرید نیازهای زندگی خود تا چه اندازه مطالعه کرده و چه مقدار زمان برای تهیه و خرید آن‌ها صرف می‌کنید؟ به جرات می‌توان گفت که مدیریت اصولی زندگی ارتباط مستقیمی با میزان آگاهی ما از نیازهای موجود و خریدهای درست دارد.

خرید خانه نیز جزو آن دسته از موارد مهمی است که باید قبل از اقدام اطلاعات جامعی به دست بیاورید. زیرا تنها در سایه کسب آگاهی و اطلاعات صحیح است که  خرید اصولی و مناسب انجام می‌گیرد.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که جستجو درباره ویژگی‌های ملکی مناطق تهران برای خرید آپارتمان از برنامه‌های روزها و ماه‌های اخیرتان است، پس با مجله دلتا همراه باشید تا در این گزارش همچون گزارش‌های قبلی به گشت زنی در منطقه ۷ تهران بپردازیم.

موقعیت جغرافیایی و ویژگی های محلی

منطقه ۷ تهران با حدود ۵ ناحیه و ۱۶ محله با وسعتی بالغ بر ۱۵۳۶۸۰۰ کیلومتر مربع در مرکز شهر تهران واقع شده است. خرید آپارتمان و زندگی در این منطقه می‌تواند از ابعاد مختلفی بسیار عاقلانه به نظر آید، زیرا این منطقه و تمام محله‌های آن دارای امکانات تفریحی، آموزشی، درمانی و بهداشتی و دسترسی‌های محلی بسیار مناسبی هستند و می‌توانند به راحتی نیاز اهالی را رفع کنند.

این منطقه از شمال با مناطق ۳ و ۴، از شرق با منطقه ۸، از غرب با منطقه ۶ و از سمت جنوب با مناطقی چون ۱۲ و ۱۳ همجوار است.

خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران

مراکز درمانی و فرهنگی منطقه

منطقه ۷ تهران با داشتن ۱۸ بیمارستان تخصصی و پیشرفته همچون بیمارستان ایرانشهر، امام حسین، پاسارگاد و… یکی از مناطق بسیار خوب و مجهز از بابت وجود مراکز بهداشتی و درمانی است که همین امر برخی از مردم را برای خرید آپارتمان در این منطقه تشویق می‌کند.

علاوه بر مزایایی که نام بردیم، این منطقه با دارا بودن اماکن خاص و ویژه در تمام بخش‌ها همچون سفارتخانه‌ها، مراکز ورزشی و فرهنگی، سینما، ایستگاه‌های وسایل نقلیه عمومی، مترو و وجود اماکنی چون باغ موزه قصر، تالار هنر، ورزشگاه شیرودی، سینما پایتخت و… امکانات مناسبی را در بخش‌های نام برده برای ساکنین خود و آن تعداد از افرادی که قصد خرید خانه در این منطقه را دارند، ایجاد کرده است.

برای جستجوی ملک و آگاهی از شرایط موجود برای خرید خانه در منطقه ۷ تهران ایــــنجــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

۷ مدل شیک و جذاب پرده چین‌دار، برای اتاق پذیرایی

چین‌های روی پرده‌ها بر شکل ظاهری آن‌ها و نحوه باز و بسته شدنشان تاثیر می‌گذارد. در این مطل…