خانه مد و زیبایی آرایش چشم به سبک عربی

آرایش چشم به سبک عربی

۵
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انواع آرایش چشم به سبک عربی را در این مطلب ببینید.
آرایش چشم عربی

در میکاپ عربی، آرایش چشم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مطلب مجله دلتا تصاویری از مدل‌های مختلف آرایش چشم عربی را جمع‌آوری کرده‌ایم تا بیش‌تر با آن آشنا شوید و در صورت تمایل از آن ایده بگیرید.

آرایش خلیجی

سایه چشم

انواع سایه چشم‌ به رنگ‌های دودی، مشکی و قهوه‌ای تیره در آرایش چشم به سبک عربی به کار برده می‌شود تا روی چشم‌ها تاکید کرده و آن را برجسته کنند.

آرایش چشم عربی

پیش از زدن سایه چشم، روی پلک را با پرایمر به طور کامل بپوشانید تا آن را ثابت نگه دارد و زیر چشم نریزد.

آرایش چشم خلیجی

خط چشم

در آرایش چشم به سبک عربی خط چشم نقش پر رنگی دارد و برای حالت دادن به فرم چشم به کار می‌رود. خط چشم مشکی و قهوه‌ای برای روی پلک و زیر چشم و برای بزرگ نشان دادن آن، از مداد چشم سفید برای داخل چشم استفاده می‌شود.

خط چشم گربه ای

خط چشم گربه ای

خط چشم را از لبه‌های داخلی چشم کشیده و تا چند میلی‌متر بعد از گوشه خارجی چشم ادامه دهید. می‌توانید آن را به موازات ابرو و تا انتهای خط ابرو بکشید.

ریمل مژه

ریمل مژه

یکی دیگر از لوازم آرایشی که برای افزایش جذابیت آرایش چشم به سبک عربی به کار می‌رود، ریمل مژه است. از انواع ریمل حجم دهنده و بلند کننده برای پرپشت کردن مژه استفاده می‌شود. می‌توان برای برجسته‌تر دیده شدن چشم‌ها با سایه‌های براق مانند نقره‌ای، طلایی و صدفی گوشه‌های داخلی چشم را روشن کرد.

خط چشم

در بعضی از مدل‌های آرایش چشم به سبک عربی خط چشم را به صورت دو خطی نیز می‌کشند.

آرایش غلیظ

آرایش ابرو

برای افزایش جذابیت میکاپ، فرم دادن به ابرو نباید فراموش شود. با مداد ابرو مرزهای آن را تعیین و با سایه ابرو داخل آن را پر کنید.

  • آرایش غلیظ باعث می‌شود سن فرد بیش‌تر به نظر برسد، به همین دلیل این سبک و به ویژه آرایش چشم به سبک خلیجی به دختران جوان توصیه نمی‌شود.
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید متوجه خواهید شد که رنگ خاکستری نیز دارای طیف رنگی بسیار زی…