خانه گزارش های ملکی خرید آپارتمان در تهران ؛ با ۴۰۰ میلیون صاحب خانه شوید!

محله گردی

خرید آپارتمان در تهران ؛ با ۴۰۰ میلیون صاحب خانه شوید!

۱۵
30
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هم‎اکنون بیش از ۲.۶ میلیون واحد مسکونی خالی در کشور وجود دارد.
خرید آپارتمان زیر 400 میلیون

داشتن خانه‎ای مناسب برای بهره‎مندی از زندگی آرام حق طبیعی تمام انسان‎ها است. خانه‎ای دِنج که حس امنیت را در آدمی بیشتر کرده و او را به زندگی دلگرم‎تر کند.

خانه محل آرامش و آسایش است و تمام انسان‎ها بعد از یک روزِ سختِ کاری به امید استراحت و بهره‎مندی از مواهب خانه به خرید آپارتمان متناسب با نیازهایشان محتاج هستند.

اما خرید یک آپارتمان خوب با ویژگی‎های ذکر شده و قیمت مناسب، همواره دغدغه‎ی همه ما است. خانه‎ای که علاوه بر ایجاد احساس آرامش و راحتی در ما، بایستی از نظر نوع متراژ، محله، همسایگان، دسترسی‎های محلی و… نیز تایید شده باشد.

اما با توجه به نوسانات اخیر بازار مسکن و عدم ثبات قیمت‎ها، کار برای مستاجرانی که قصد خانه‎دار شدن دارند، سخت‎تر شده است.

بر اساس نظرات برخی از کارشناسان حوزه مسکن، در حال حاضر خانه‎هایی که در کشور تولید می‌شوند با شرایط اقتصادی جامعه تناسب ندارند، این خانه‎ها یا لوکس هستند یا واحد‌های مسکونی با میانگین متراژ ۱۵۵ مترمربع؛ در حالی‎که بر اساس نیاز خانوار ایرانی به طور متوسط خانه‎هایی با متراژ حدود ۱۰۰ متر مربع باید تولید شود.

همان‎طور که می‎دانید هم‎اکنون بیش از ۲.۶ میلیون واحد مسکونی خالی در کشور وجود دارد، در صورتی‎ که بخش اعظمی از مردم هنوز نمی‎توانند به ملک دلخواه خود دست پیدا کنند.

به گزارش مجله دلتا به نقل از ایسنا ، گزارش مرکز آمار ایران و بررسی‌های میدانی از دفاتر املاک نشان می‌دهد که سرعت رشد ماهیانه قیمت مسکن در اردیبهشت ماه به کمتر از یک درصد رسیده است و قیمت مسکن شهر تهران بعد از التهاب اسفندماه ناشی از دیدگاه سنتی، به بازه زمانی بعد از عید و انتظارات تورمی که از تحریم‌ها تأثیر گرفت، در هفته‌های اخیر دچار ثبات نسبی شده است.

از این رو قصد داریم تا با این گزارش برخی از خانه‎های موجود در تهران را با عنوان خرید آپارتمان زیر ۴۰۰ میلیون به شما معرفی کنیم، تا شاید براساس پیش‎بینی‎های کاهش قیمت، شما نیز بتوانید گامی در جهت خانه‎دار شدن بردارید.

برای جست‎وجوی املاک و مشاهده‌ی موارد پیشنهادی ایـــــنجـــــا را کلیک کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

راهنمای کامل خرید انواع کفش مردانه

کفش‌ها همراهان جدایی ناپذیری که در بیشتر لحظات زندگی و خاطرات خوب و بد همراهی‌مان می‌کنند.…