دلتا ۴۴ ؛ برترین آژانس دلتا در آذرماه ۹۸

۷
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در جشن ماهانه هلدینگ دلتا که سه‌شنبه سوم دی‌ماه 98 برگزار شد آژانس 44 به عنوان آژانس برتر دلتا در آذرماه 98 معرفی شد.
جشن ماهانه هلدینگ دلتا

جشن ماهانه هلدینگ دلتا با حضور محمد تقوی مدیر عامل این مجموعه روز سه‌شنبه سوم دی‌ماه برگزار و آژانس ۴۴ برترین آژانس دلتا در آذرماه ۹۸ معرفی شد. آژانس‌های  ۸۵۰ ، ۵ و ۲×۲ به ترتیب مقام‌های دوم،سوم و چهارم را کسب کردند.

به گزارش مجله دلتا محمد تقوی در این مراسم از تلاش و جدیت کارکنان آژانس‌های زیر مجموعه دلتا قدردانی کرد و اظهار داشت: دلتا در شرایطی در حال حرکت رو به جلو است و در برنامه‌های خود موفق می‌شود که بسیاری از آژانس‌های املاک در سراسر کشور از وضعیت نامطلوب معاملات مسکن شکایت دارند و بسیاری از آژانس‌های املاک فعالیت خود را متوقف کرده‌اند، اما دلتا علی‌رغم این شرایط توانست در ماه گذشته نسبت به ماه‌های دیگر به‌گونه‌ای متفاوت عمل کند و پیشتاز باشد.

مدیر عامل هلدینگ دلتا ضمن اشاره به تلاش‌های آژانس ۴۴ گفت: آژانس سرآمد آذرماه در این ماه نه فقط توانست رکورد‌های پیشین خود را بشکند بلکه در برابر آژانس‌ های املاک رقیب خود نیز عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

پارسا تقوی معاون معاملاتی گروه دلتا نیز در این مراسم ضمن تقدیر از سرپرستان مجموعه دلتا گفت: در دلتا صداقت حرف اول را می‌زند. امروز آژانس دلتا به روش‌های سنتی عمل نمی‌کند و با فکر جلو می‌رود. اکنون ما نه یک هلدینگ بلکه یک سازمان دلتا هستیم. نیروهای مختلف تحصیلکرده در این سازمان مشغول به فعالیت هستند و به جز نیروهای ساکن در دفتر مرکزی، به غیر از مشاوران و سرپرستان فقط ۱۲۹ نفر مهندس در زیرمجموعه‌های دلتا حضور دارند.

در ادامه مراسم یعقوب‌زاده مدیر معاملات املاک دلتا ۴۴ به تقدیر از همکاران خود در دلتا ۴۴ پرداخت و اظهار داشت: از آقای محمد تقوی بابت حمایت‌های ایشان متشکرم. ما در هلدینگ دلتا برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

در جشن ماهانه هلدینگ دلتا برترین های آذرماه ۹۸ به شرح زیر معرفی شدند.

مدیران معاملات:

یعقوب‌زاده اول، سیاوش دوم، مهران سوم،کهنسال چهارم، موحد پنجم، سیار ششم

سرپرستان اول تا سوم دلتا:

صفایی اول، زندمنش دوم، نیکخواه سوم

مشاوران اول تا سوم دلتا:

کریمی اول، هوشمند دوم، سعادت سوم

سرپرستان اول تا سوم آژانس دلتا ۴۴ :

شیدایی اول، معتمدیکتا دوم، میرزایی سوم

مشاوران اول تا سوم آژانس دلتا ۴۴:

کرم‌پور اول، نوید دوم، موحد سوم

 

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…