دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

خرید آپارتمان در دبستان ؛ محله دنج منطقه ۷

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محله دبستان یکی از محله‌های آرام محدوده مرکزی پایتخت است که در ضلع جنوبی پل سید خندان قرار دارد. 
خرید آپارتمان در دبستان

دبستان نام محله‌ای در منطقه ۷ شهرداری تهران است که از شمال به بزرگراه رسالت، از جنوب به خیابان قدوسی، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به بزرگراه صیاد شیرازی می رسد. با توجه به دسترسی این محله به دو بزرگراه‌ تهران، با خرید آپارتمان در دبستان از ترافیک سنگین در امان خواهید بود.

به گزارش مجله دلتا موقعیت جزیره‌ای محله دبستان و دنج و آرام بودن آن، علاوه بر قیمت مناسب ملک دلیل جذب متقاضی به این محله است. محله دبستان، خیابانی به همین نام را در خود جای داده است، خیابانی که اکنون به نام شهید یوسف کابلی شناخته می‌شود به دلیل وجود مدارس فراوان در گذشته به خیابان دبستان شهرت داشته است.

بافت و دسترسی محله دبستان

خیابان دبستان از شمال با فرعی‌هایی مانند کوچه آریان محمودی، کوچه همدانی، کوچه حمیدی و کوچه شیخ شعبانی با ساخت و سازهای متراژ پایین، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. علی‌رغم مشاهده تعداد معدودی دفتر تجاری، عمده بافت این محله مسکونی است. خیابان دبستان یک خیابان فرعی عریض است که به دلیل همین ویژگی ترافیک روانی دارد. محله کابلی یا دبستان با دسترسی عالی به اتوبان‌ها و خیابان‌های اصلی، دسترسی به بازار میوه و تره‌بار، فرعی‌های دنج و آرام، سازه‌های شیک و ایده‌آل مناسب‌ترین منطقه برای سکونت و خرید خانه است.

مراکز تفریحی

یکی از مراکز تفریحی این محله بوستان رسالت است که در شمال بزرگراه و جنب پل سید خندان قرار دارد. این بوستان با مساحت ۱۸ هزار متر مربع در سال ۶۷ تاسیس شده است. کاج، سرو نقره‌ای، چنار، نارون، بلوط، اقاقیا، پیراکانتا، شیرخشت و زبان گنجشک از گونه‌های گیاهی بوستان رسالت است. پارک سنگسر نیز در تقاطع بزرگراه‌های صیاد شیرازی و رسالت در سال ۱۳۶۹ در این محله احداث شده است.

قیمت ملک

محله دبستان را می‌توان کانون بالقوه سرمایه‌گذاری ملکی و ساخت و ساز دانست. از آنجا که کمبود آگهی واحدهای نوساز در این محله مشهود است و در تعداد معاملات این محدوده خلا آپارتمان‌های نوساز حس می‌شود، این منطقه می‌تواند نقطه انتخاب مناسبی برای سازندگان مسکن باشد. با توجه به اینکه مبنای قیمت‌گذاری آپارتمان، قیمت واحدهای نوساز است، آخرین معاملات نوساز در محله دبستان نشان می‌دهد هر متر مربع آپارتمان نوساز در محله دبستان هم‌اکنون در دامنه بین ۱۴ تا ۱۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. این رقم برای واحدهای چند سال ساخت و کلنگی بین ۸ تا ۱۱ میلیون تومان است. برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در دبستان و تماس با مشاوران املاک دلتا اینجا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…

پیشنهاد سردبیر

انواع مدل پیراهن های تابستانه

این پیراهن‌ها تابستان امسال مد شده‌اند

در میان تمام لباس‌های تابستانه، پیراهن های تابستانه در طرح‌ها و مدل‌های جذاب یک چیز دیگر هستند. این پیراهن‌ها انواع رنگ‌ها را دارند و در مدل‌های کوتاه و بلند و ... قابل دسترس هستند.

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر

This will close in 0 seconds