خانه دکوراسیون مبل مدل چستر فیلد مناسب خانه‌های مدرن

مبل مدل چستر فیلد مناسب خانه‌های مدرن

۱۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدل مبلمان چستر مبل های راحتی هستند که طرح های ساده و در عین حال مجللی دارند, این سبک مبلمان برای دکوراسیون های مدرن مناسب اند.
مبل طرح چستر فیلد

یکی از مدل‌های مبلمان، مبل طرح چستر فیلد است. این مدل نمایی خاص و مرموز به فضا می‌بخشد. طراح آن مشخص نیست، اما مبل مدل چستر فیلد از زمان‌های گذشته تا کنون محبوب بوده و مشهورترین مدل مبلمان است. از دلایل ماندگاری این مبل در دکوراسیون خانه‌ها، می‌توان به راحتی و فرم جذاب آن اشاره کرد. در مجله دلتا بیش تر با این مدل آشنا شوید.

مبل چستر در دکوراسیون

اگر تصمیم دارید مبلمان خود را تعویض یا یک سرویس مبل جدید به خانه اضافه کنید، خرید یک مبل مدل چستر را به شما توصیه می‌کنیم. پرداخت هزینه برای مبل با کیفیت مانند یک سرمایه گذاری است، زیرا طول عمر طولانی دارد و نیازی به تعمیر در فاصله‌های زمانی کوتاه ندارد. این مبل اکثرا از جنس مخمل یا چرم است. چرم حالت خود را حفظ می‌کند و در گذر زمان افتاده نمی‌شود.

انواع مبلمان

کاناپه یکی از عناصری است که در دکوراسیون داخلی به عنوان کانون توجه شناخته می‌شود. یک کاناپه مدل چستر می‌تواند جذابیت را به محیط القا کند. بهتر است آن را وسط اتاق قرار دهید و کنار آن یک میز عسلی یا گلدان بگذارید. حجمِ بزرگ این مدل مبل باعث می‌شود سایر اجزا تحت تاثیر قرار بگیرند و به چشم نمی‌آید با استفاده از کوسن‌های فانتزی و رنگی، به سایر اجزای مبلمان جلوه‌ای برجسته ببخشید.

ویژگی مبل مدل چستر فیلد

مهم ترین ویژگی ظاهری این مبل تکیه گاه کوتاه و لمسه دوزی با استفاده از دکمه، در قسمت نشیمن، تکیه گاه و دسته است. مبل چستر علاوه بر زیبایی، راحتی افراد را تضمین می‌کند. نشیمن عریض، بالشت‌های ابری، دسته و تکیه گاهی از جنس فوم، باعث می‌شود هنگام نشستن روی این مبل احساس آرامش داشته باشید و ساعت‌ها بدون احساس خستگی روی آن بنشینید.

مبل طرح چستر فیلد

رنگ مبل طرح چستر فیلد

رنگ های محبوب و کلاسیک برای مبل طرح چستر فیلد ، قهوه‌ای، زرشکی و یشمی هستند. این مبل با رنگ‌های مذکور، در دکوراسیون مدرن، کلاسیک و ویکتوریایی کاربرد بیشتری دارد. مدل مبل چستر در رستوران، اتاق کار، نشیمن و کتابخانه استفاده می‌شود. نمایی مجلل ایجاد می‌کند و به محیط وقار می‌بخشد.

پیشنهاد مطالعه: در مجله آشپزی دلتا مطلب طرز تهیه سوپ زمستانی مقوی و خوشمزه را از دست ندهید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده کاربردی استفاده از اکسسوری در دکوراسیون داخلی

اکسسوری‌ها عناصر مکمل در دکوراسیون داخلی هستند،اشیا و لوازم هنری و زیبایی هستند که جزء ضرو…